Sınavlara Hazırlık Çalışmalarımız - Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi - Özellere Özel - Ataşehir/İSTANBUL

Sınavlara Hazırlık Çalışmalarımız   Öğrencilerimizin düzenli ders çalışma alışkanlığı yok veya ders çalışıyor ama bir türlü istediği seviyeye ulaşamıyor ise 6. sınıf , 7. sınısf , LGS , 9. sınıf , 10. sınıf , 11. sınıf TYT, AYT yaz kurslarımızda bu durumu kapatmaya başlıyoruz.. Bu seviye grubunda Döngülü şekilde konu anlatımı yaparak anlamayı kuvvetlendirip öğrencinin evde yapması gereken çalışmaları yanımızda yaptırıyoruz.

 Peki öğrencinin evde yapacağı çalışmaları yanımızda yaptırıyoruz , bu durum öğrenciye neler kazandırır ?

  • Öğrenci evde yapamadığı, takıldığı soruda teknik destek alamazsa o gün o soru öğrenciye iş yaptırmayabilir. Biz bu sorunu, öğrenciye konu anlatımı yaptıktan sonra öğrenciyi eve yollamadan evde yapacağı çalışmaları (testleri ödevleri) yanımızda yaptırarak ilerlemesinde kesintisizlik oluşturuyoruz.
  • Eğitim süresi boyunca öğrenmeyi ve çalışmayı yani verimli ders çalışma alışkanlığını oluşturuyoruz.
  • Öğrenci 7.sınıftan 8.sınıfa gecen bir öğrenci ise 7.sınıf eksik noktalarını tespit ederek teker teker konuları tamamlıyoruz. Ve 8. Sınıftaki 1. LGS konularının Türkçe , Matematik , Fen ve 3 ana ders programını tamamlayıp yıl içerisinde okulda veya dershanede aldığı tüm konular kendisine tekrar etmiş oluyor.
  • Öğrenci 10.sınıftan 11.sınıfa gecen veya 11.sınıftan 12.sınıfa geçen bir öğrenci ise 9. Ve 10.sınıftaki (yani ösym sisteminin TYT kısmını ) 3 ana derste eksik noktalarını tespit ederek teker teker konuları tamamlıyoruz. Yıl içerisinde okulda veya dershanede aldığı tüm konular kendisine tekrar etmiş oluyor.

Çocuklarınız evde sizin, kurumumuzda bizim çocuklarımızdır. Bu güvenle yola devam etmemizi temenni ederiz. Sayın velilerimize saygılarımızı sunar. Sevgili öğrencilerimize başarılarının devamını dileriz.


Tümünü Gör

Menüler