LGS DENEME MARATONU - HER HAFTA DENEME SINAVI - Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi - Özellere Özel - Ataşehir/İSTANBUL

LGS DENEME MARATONU - HER HAFTA DENEME SINAVILGS deneme sınavı maratonu 8-9 Ekim 2023’de başlıyor! Her hafta farklı yayınlardan Türkiye geneli olarak yapacağımız deneme sınavlarımız 32 haftalık bir takvim takip edilerek yapılır. Tamamı Türkiye geneli geniş katılımlı olan LGS deneme sınavlarımızda öğrencimizin sonucu yaklaşık 5.000-100.000 kişi arasında değerlendirilir.

LGS deneme sınavlarımıza hem kurs öğrencilerimiz, hem de yalnızca LGS deneme sınavlarımıza Ataşehir Fen Bilimleri'nde girmek için başvuruda bulunan tüm öğrenciler katılır. Her hafta konu analizli sınav sonuç karnesi velilerimiz ile paylaşılır. Her 10 sınavda bir öğrencimizin birleştirilmiş detaylı analizli raporu oluşturulur. Rehber öğretmenlerimiz velilerimizi kurumumuza davet ederek tüm kazanımların değerlendirmesini yapar.

LGS deneme sınavı Ataşehir deneme sınavı, Çekmeköy deneme sınavı, Sancaktepe deneme sınavı, Kurtköy deneme sınavı ve Pendik deneme sınavı programlarımızı sonuconikikurs instagram sayfamızdan takip edebilir, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

8.sınıf (LGS) 11.sınıf 12.sınıf ve mezun (TYT ve AYT) Öğrencileri haftalık deneme sınavlarımıza katılabilirler.

Denemeler, hazırladığımız takvim doğrultusunda her hafta farklı yayınlardan Türkiye geneli olarak yapılacaktır.

Her deneme sınavı için ayrıntılı analiz ve sonuç karnesi verilir.

Farklı denemelerin birleştirilmesi ile hazırlanan konu bazlı analiz karneleri ile kişiye özel soru bankaları oluşturulur.


Tümünü Gör

Menüler