Fen Bilimlerinin Önemi - Ataşehir - Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi - Özellere Özel - Ataşehir/İSTANBUL

Fen Bilimlerinin Önemi - Ataşehir 

Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi

 

 

Fen Bilimleri içinde yaşadığımız  büyük dünyayı anlayabilmek için izlenen sistemli bir yolun insanlara öğretildiği bilimdir.Fen bilimleri,gözlem ve deneye dayanan bilgi temelli açıklamalarla bağlantılıdır. Bu nedenle, deneylere  kanıtlara ve bilime bağlı teorik bir tepe merkeze dayandırılamayan açıklamalar fenin ve fen bilimlerinin bir parçası değildir. Bu bilgilerden hareketle Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi'ni açtık ve değerli öğrencilerimizin geleceğine yön vermek için tüm imkanlarımızı kullandık

Teknoloji ve bilişim ise insanların istek ve ihtiyaçlarını gidermek için araç-gereç, yapı veya sistemlerin geliştirildiği ve değiştirildiği bir süreç ve bilgi kaynaklı bir sistemdir.  Fen ve teknolojinin bir sürü ortak noktası vardır. Her iki alanda da benzer yetenekler ve zihinsel beceriler kullanılır. Fen ve teknolojiyi, bilişimi, bilgiyi birbirinden ayıran en önemli nokta ,amaçlarının farklı olmasıdır. İstanbul Ataşehir'de kurulu Fen Bilimleri Kurs Merkezi'mizde bu ayrımı ve ortak noktaları en iyi şekilde değerlendirerek Bilgi ve Teknolojiyi Fen ile buluşturma imkanı sağladık. Dershane-Özel Ders ve Kurs mantığında sıkışıp kalmayarak Fen Bilimlerini en iyi şekilde öğrencilerimize yaşatmayı amaçladık. Bu noktada da karşımıza başarı çıktı. 

Ataşehir Fen Bilimleri Özel Öğretim Merkezi olarak Fen ve Bilimi en iyi şekilde verebilmelerini sürekli araştırarak öğretim süreçlerimize katmayı sürdüreceğiz.

Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi Rehberlik Servisi


Tümünü Gör

Menüler