Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi Farkı - Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi - Özellere Özel - Ataşehir/İSTANBUL

Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi FarkıMerhaba değerli öğrencilerimiz, velilerimiz;

Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi

Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak birinci önceliğimiz siz değerli öğrencilerimizin sınav başarılarını azami düzeye çıkararak hedeflediğiniz okullara ulaşabilmeniz için güncel fen bilimleri sınavı ve müfredatlarına uygun olarak sizleri hazırlamaktır.

Ülkemizde yapılan Teog, YGS-LYS gibi sınavlarda genelde adayların Türkçe, Matematik ve Sosyal gibi alanlarda başarılarının yüksek olduğunu ancak Fen Bilimleri derslerinde başarının diğer derslere göre düşük olduğunu bilmekteyiz. Bu durumun farklı nedenleri olmakla birlikte genelde Fen Bilimleri derslerine karşı bir antipati ya da korku olduğunu yaptığımız anketler ile tespit etmiş bulunmaktayız. Bu sorunu çözmek için Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak bünyemizdeki eğitim uzmanları ve rehber öğretmenler eşliğinde çeşitli öğretim yöntem ve teknikleri geliştirdik. Bu yöntemler sayesinde öğrencilere Fen Bilimleri Derslerini sevdirmeyi bununla beraber bu dersi daha kolay anlayarak günlük hayat ile ilişkilendirmeyi başardık.

Eğer sizde de Fen Bilimleri dersine karşı bir korku, soğukluk ya da antipati var ise; ya da bu dersteki başarınızın diğer derslerdeki başarınıza göre düşük olduğunu düşünüyorsanız bize ulaşarak kurumumuz ve öğretim yöntem ve tekniklerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ataşehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi'mizde sizi değerli öğrencilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belitmek isteriz. 

Saygılarımızla

Ataşehir Fen Bilimleri Eğitim Merkezi

Ataşehir/İstanbul


Tümünü Gör

Menüler